Jak zwiększyć funkcjonalność niewielkiej łazienki?

Jak zwiększyć funkcjonalność niewielkiej łazienki?

Nawet niewielka łazienka może być pomieszczeniem tak samo funkcjonalnym, jak pokój kąpielowy imponujących rozmiarów. Oczywiście, zagwarantowanie tego będzie od nas wymagało pewnej dozy kreatywności. Sprawdzone pomysły znajdują się jednak w zasięgu naszej ręki.

Triki na zyskanie przestrzeni w małej łazience

Niektóre triki, które pozwalają na uczynienie z małej łazienki znacznie bardziej funkcjonalnego pomieszczenia, są nam dobrze znane. Nie od dziś wiadomo przecież, że pomóc może utrzymanie łazienki w jasnej tonacji i postawienie na większą niż zwykle liczbę luster. Często zapominamy jednak o tym, że nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby zagospodarować przestrzeń, która w większych pomieszczeniach pozostaje wolna. Mała łazienka to nie musi być problem!

Przechowywanie w małej łazience

O ile szafki umieszczone pod umywalką w mniejszym pomieszczeniu nie są już dla nas zaskakujące, o tyle ciągle jeszcze nie brakuje osób, które nie ukrywają zdumienia słysząc o tym, że w identyczny sposób można zagospodarować miejsce nad WC. Każda z szafek może mieć zresztą połyskujące albo lustrzane fronty, które pozwolą na odbijanie światła.

Rekomendowane artykuły